Osoby - lista autorów

(e_d)t Emilia Puszka Katarzyna Mróz Osjan
AB EPA Katarzyna Niemira Oskar Kolberg
ABR Ethniesy Katarzyna Prorok Ostap Kostyuk
ACW Eva Brunovská Katarzyna Płóciennik-Niemczyk Ołena Tarkiwska-Nahynaluk
Adam Pańczuk Eva Skalla Katarzyna Płuciennik-Niemczyk Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
Adam Czech Ewa Dahlig Katarzyna Smyk Papusza
Adam Dobrzyński Ewa Grajber Katarzyna Strużyńska Patrycja Kutera
Adam Jaworski Ewa Grochowska Katarzyna Szurman Patrycja Szura
Adam Miszewski Ewa Janion Katarzyna Szyszka Paulina Piasecka
Adam Nowacki Ewa Jasińska Katarzyna Tarkowska Paulina Łaskarzewska
Adam Pasieczny Ewa Kowalik Kazimierz Kusznierow Paweł Dziemski
Adam Wilk Ewa Kozdraj Kazimierz Żołna Paweł Chyła
Adrian Grzesiuk Ewa Kulpa Kazimierz Łaszczyk Paweł Goleman
Adrian Sherwood Ewa Kuszewska Kinga Strycharz-Bogacz Paweł Królikowski
Agata Grzyb Ewa Michałowska-Walkiewicz Klaudia Adamczyk Paweł Lechowski
Agata Berger Ewa NiedŸwiecka Klaudia Niemkiewicz Paweł Odorowicz
Agata Bielak Ewa Pacławska KOI Paweł Sawczukiewicz
Agata Kusto Ewa Retecka Konrad Oklejewicz Paweł Uszyński
Agata Mazurek de Ville Ewa Sławińska Korneliusz Pacuda Pe Pe
Agata Siemaszko Ewa Teresa Wrona Kristina Rutkowska Pepe
Agata Steczkowska Ewa Tomaszewska Kriwi Petr Dorůžka
Agata Szadrejko Ewa Wawoczny Krystyna Turek Petr Dorůžka
Agata Trytek Ewa Wróbel Krzysztof Butryn Piotr
Agata Turczyn Ewa Zabrotowicz Krzysztof Cugowski Piotr Buratyński
Agata Warszawa-Mazurek Ewelina Graban Krzysztof Ćwiżewicz Piotr Bussold
Agata Witkowska Ewelina Grygier Krzysztof Gorczyca Piotr Dahlig
Agnieszka Ewelina Krzykała Krzysztof Górski Piotr Dorosz
Agnieszka Jastrzębska Ewelina Kurowska Krzysztof Krzyżanowski Piotr Grochowski
Agnieszka "Snieżka" Snieżko Ewelina Lemieszek Krzysztof Krzyżewski Piotr Kotowski
Agnieszka Bracha Ewelina Morawska Krzysztof Lasoń Piotr Kowalski
Agnieszka Błaszczyk Fidel Lucas Achirico Espinoza Krzysztof Opalski Piotr Kula
Agnieszka Caban Filharmonia Krzysztof Piekarczyk Piotr Lasota
Agnieszka Góra Filip Koperski Krzysztof Trebunia Piotr Majczyna
Agnieszka Góra-Stępień Flavio Rojas KSz Piotr Maślanka
Agnieszka J. Kowarska Franka de Mille Kuba Bryzgalski Piotr Michalski
Agnieszka Jakubowska Fundacja Przestrzenie Dziedzictwa Laboratorium Pieśni Piotr Miećko
Agnieszka Kościuk-Jarosz Gabriel Monomiec Lautari Piotr Piegat
Agnieszka Koœciuk Gabriela Gacek Lech Koczywšs Piotr Pucyło
Agnieszka Kołczewska Gabriela Gorączko Lesław Borowski Piotr Skiba
Agnieszka Matecka Gadki Lidia Anna Biały Piotr Stefański
Agnieszka Matecka - Skrzypek Gendos LTAR Piotr Wdowiak
Agnieszka Matecka-Skrzypek Gergely Sámsondi Kiss Ludmiła Michajłowa-Czuluk Piotr Zgorzelski
Agnieszka Ogrodnik GLN Lydie Kotlinski Piotr Ziółek
Agnieszka Ostapińska GM Maciej Kierzkowski PK
Agnieszka Stachura Grażyna Auguœcik Maciej Cierliński Przemysław Kuœmierczyk
Agnieszka Stachyra Grzegorz Brożek Maciej Filipczuk Przemysław Ożarowski
Agnieszka Szczur Grzegorz Ciechowski Maciej Froński Przemysław Sokół
Agnieszka Szokaluk-Gorczyca Grzegorz J. Nowicki Maciej Harna Przemysław Łozowski
Agnieszka Wargowska-Dudek Grzegorz Józefczuk Maciej Lubaś Radosław Zaleski
Agnieszka Wiśniewska Grzegorz Kondrasiuk Maciej Lubaœ Rafał "Taclem" Chojnacki
Agnieszka Ławicka Grzegorz Kurczyński Maciej Piotrowski Rafał "Taclem" Chojnacki
Agnieszka, Michał i Hania Jastrzębscy Grzegorz Michalec Maciej Rychły Rafał Chojnacki
AGT Grzegorz Miliszkiewicz Maciej Szajkowski Rafał Igiel
AKO Grzegorz Misztal Maciej Sztorc Rafał Pawłowski
Ákos Engelmayer Grzegorz Nowy Maciej Wiktor Kornobis Rafał Rozmus
Aleksander Jackowski Grzegorz Rąkowski Maciej Łata Rafał Zubkowicz
Aleksander W. Góra Grzegorz Tomaszewski Magda Dąbrowska Redakcja
Aleksandra Abramczyk GzCh Magda Kamola Redakcja Gadek z Chatki
Aleksandra Cieślik Halina Pelc Magda Opoka Remek Mazur-Hanaj
Aleksandra Członka Halina Witkowska Magdalena Grassmann Remigiusz Mazur-Hanaj
Aleksandra Markiewicz Hanga Laurinyecz Magdalena Sobczuk Robert Jaworski
Aleksandra Pyka Hania Fancus Magdalena Sztandara Rockers
Aleksandra Rózga Hania Rybka Magdalena Bartnik ROD
Alex Freiheit Hanka Podhorska Magdalena Jakubowska Roksana Vikaluk
Alfred Marek Wierzbicki Hati Magdalena Kałuża Roksołana Łehan
Aliaksandr Muliarchyk Helena Matuszewska Magdalena Kubica Roldán Gonzales Rovero
Alicja Habza Heniek Małolepszy Magdalena Kusa Roman Kumłyk
Alicja Zalewska Henryk Gadomski Magdalena Prosińska Romowie
AmK Henryk Palczewski Magdalena Sobczak-Kotnarowska Rostysław Tatomyr
Ana Maria Gruia HER Magdalena Tatar Róża Franczak
Anastasiya Niakrasava Herbert Ulrich Magdalena Tejchma Ruben Gonzalez
Anatol Stefanet Ignacy Woland Magdalena Wieczorek-Duchewicz Ruff Libner
Andrew Cronshaw Ilia Kiuiła Magdalena Wójtowicz Ryszard Rabeszko
Andrew Nixon Ilija Sajtanow Magdalena Wołoszyn Samhain
Andrzej "Kaźmierz" Wandrasz Iliko Sukhishvili Maija Kauhanen Sara Akram
Andrzej "KaŸmierz" Wandrasz Ilja Sajtanow Malwina Kołt SB
Andrzej Bieńkowski Ilona Gumowska Malwina Paszek Sebastian Bernat
Andrzej Ibis - Wróblewski Ilona Gumowska-Grochot Maniucha Bikont Sébastien Beliah
Andrzej Polakowski Imre Laurinyecz Marcin Czyż SF
Andrzej Sar Inija Trinkuniene Marcin Hyła Simon Broughton
Andrzej Zagajewski IPL Marcin Kotliński Slavomir Bachura
Aneta Mazur Irena Krawiec Marcin Krupa SOF
Aneta Winiarska Iśka Marchwica Marcin Krzyżewski Stach Jachymek
Angela Gaber István Pávai Marcin Piosik Stan Hrencz
Angelika Magier Iwan Kirczuk Marcin Piotrowski Stefan Bracha
Anita Rysiewska Iwona Furmańczyk Marcin Puszka Stefan Darda
Anita Trebunia-Tutka Iwona Wylęgała Marcin Skrzypek Stefan Kopera
AnKa Iza Dšbrowska Marcin Wypych STF
Anka Mieczkowska Izabela Skórzyńska Marcin Żerański Stilo
Anna Bartosiewicz Izabela Dąbrowska Marek Kaim Studenckie Koło Naukowe Folklorystów i Etnologów UMCS
Anna Czekanowska Izabela Foremniak Marek Marcinkiewicz Syberia
Anna Dubec Izabela Kępa Marek Styczyński Sylwia Filipek
Anna Dzikowska Izabela Kieda Maria Maroszek Sylwia Katarzyna Gierczak
Anna Gajda Jacek Grekow Maria Baliszewska Sylwia Piekarczyk-Komincz
Anna Grzesiak Jacek Hałas Maria Bikont Sylwia Zdunkiewicz
Anna Jakubowska Jacek Jackowski Maria Czaplicka Szczecin
Anna Kaczan Jacek Kleyff Maria Podleśna Szilárd Nagy
Anna Kapusta Jacek Mielcarek Maria Pomianowska Szymon Brzeziński
Anna Karpiel-Semberecka Jacek Mirek Maria Szymańska Szymon Modrzejewski
Anna Kędziora Jacek Steinbrich Maria Szymańska-Ilnata Szymon Woźniczka
Anna Kiełbusiewicz Jacek Szczepanek Maria Szyszko Sławomir Browkin
Anna Kowalska Jagna Garbacz Maria Tarkowska Sławomir Dolata
Anna Kołodziej Jagna Grabacz Marian Pokropek Sławomir Gołaszewski
Anna Malacina-Karpiel Jagna Knittel Marianna Dšbek Sławomir Król
Anna Nacher Jakub Mikołajczyk Marianna Kril Sławomir Luboszczyk
Anna Pilarczyk Jakub Pieleszek Marianna Rokicka Sławomir Niemiec
Anna Riveiro Jakub Winerowicz Marina Belokoneva-Shiukashvili Słoma
Anna Różycka Jan Adamowski Mariola Tymochowicz Słoma
Anna Rzucidło Jan Chmielowski Mariusz Pucia Słoma
Anna Śliwa Jan Chojnacki Mariusz Wołkowicz Tadeusz Andrzej Olszański
Anna Szczecka Jan Gaca Marlena Biadun Tadeusz Czarnecki - Babicki
Anna Sznajder Jan Kapała Marlena Pachla Tadeusz Gałka
Anna Szpura Jan Konador Marta Białkowska Tadeusz Konador
Anna Słabczyńska Jan Kondrak Marta Cywińska Tadeusz T. Głuszko
Anna Terefenko Jan Malisz Marta Cywińska-Dziekońska Taras Voloshchuk
Anna Wilczyńska Jan Stęszewski Marta Graban-Butryn Taras Łoziński
Anna Zielonka Jan Słowiński Marta Iwańczuk Targi Lublin
Anthony Umeh Jan Trebunia-Tutka Marta Juszczuk TCL
Antoni Beksiak János „Guszti” Lakatos Marta Krajewska Teresa Mirga
Antoni Kania Janusz Krzyżowski Marta Martwa Teresa Pitra
Antoni Kroh Janusz Prusinowski Marta Szałachowska Tibor „Tibi” Balogh
Antoni Zoła Janusz Yano Wawrzała Marta Woch TMB
Antonina Krzysztoń Jarmila Vlčková Marta Wójcicka TOC
Arkadiusz Stefańczyk Jaromir Szumada Martyna Markowska Tomasz Augustyniak
Arleta Nawrocka-Wysocka Jarosław Adamów Martyna Żydek Tomasz Gregorczyk
Artur Kowalski Jarosław Kaczmarek Marzena Mielcarek Tomasz Janas
Artur Rumpel Jarosław Tomaszewski Marzena Goławska Tomasz Kozłowski
Asia Kurzyńska jazz Marzena Sudoł Tomasz Kulbowski
Assef Salloom Jerzy Bartmiński Mateusz Borkowski Tomasz Nowak
Aya Al Azab Jerzy Burdzy Mateusz Dobrowolski Tomasz Rokosz
Balázs Weyer Jerzy Dynia Mateusz Starzec Tomasz Rolniak
Barbara Kuzub-Samosiuk Jerzy Dziobak Matragona Transkapela
Barbara Małyszczak Jerzy Frąk Małgorzata Nieciecka Turniej Muzyków Prawdziwych
Barbara Rosiek Jerzy Norkowski Małgorzata Babiarz Ula Nowak
Barbara Songin Jerzy Rogacki Małgorzata Dorozińska Urszula Dudziak
Bart Pałyga Jiři Moravčik Małgorzata Dziekanowska Urszula Kapała
Bartłomiej Leśniak Jiri Plocek Małgorzata Janusz V. Ziutek
Basia Derlak Joan Baró Małgorzata Jędruch Viola Łabanow
Basia Songin Joanna Dubrawska Małgorzata Jędruch - Włodarczyk VIT
Beata Maksymiuk-Pacek Joanna Dziadowiec Małgorzata Kacprzak Vladimír Potančok
Beata Rusinek Joanna Dziadowiec-Greganić Małgorzata Maciejewska Vlepkarz Ziutek
Beata Sokołowska-Smyl Joanna Kargul Małgorzata Mirga-Tas VZ
Beata Zielonka Joanna Kijowska Małgorzata Słowik VZK
Béla Halmos Joanna Kozioł Małgorzata Tyka Waldemar Samociuk
Ben Seydowsky Joanna Szadura Małgorzata Wielgosz Waldemar Czechowski
Bente Kahan Joanna Szałachowska Małgorzata Wilczyńska Waldemar Sulisz
Bogdan Bracha Joanna Wrońska Małgorzata Wojcieszuk Wanda Moroń
Bogusław Siwec Joanna Zarzecka Małgorzata Zienkiewicz Weronika Grozdew
Bożena Lewandowska Jolanta Kossakowska MD Weronika Grozdew-Kołacińska
Bożena Szota Jolanta Pawlak-Paluszek Michał Bogacki Weronika Ryczkowska
Bożenna Pawlina-Maksymiuk Jorgos Skolias Michał Chaberek Weronika Samolińska
bracia Golec Joszko Broda Michał Czachowski Weronika Zięba
Brendan Monaghan Józef Styk Michał Fetler Wiesław Myśliwski
Bronisław Bida JPL Michał Żak Wioleta Matczak
Bum Bum Orkestar Julia Brodowska Michał Ziemiański Wioleta Matczuk
Bydgoszcz Julia Doszna Michał Zygmunt Wioletta Jakubiec
BZB Juliana Voloz Michał Œwiercz WIT
Catself Julita Charytoniuk Mihály „Mazsi” Rostás Witold Broda
Chór dziecięcy Julita Fajks Mihály „Misi” Rosonczy-Kovács Witold Kozłowski
Christa Dziumbla Jungingen Mikołaj Rybacki Witold Vargas
Czesław Pietkiewicz Junior Stress Milo Kurtis Witt Wilczyński
Czułość dla przyrody Justyna Bryzgalska Minna Huuskonen Wojciech Krzak
D.R.A.G. Justyna Cząstka-Kłapyta Mirosław Samosiuk Wojciech Bernatowicz
Daga Gregorowicz Justyna Galińska Mirosław Wlekły Wojciech Gšsnienica-Byrcyn
Damian Gocół Justyna Goluch Mirosława Zaziąbło-Hubiak Wojciech Knapik
Daniel Kornas Justyna Gorzkowicz MK Wojciech Naja
Danuta Zgarda (Naugolnyk) Justyna Grabska mmb Wojciech Ossowski
Darek Anaszko Justyna Janczyk MNN Wojciech Waglewski
Daria Galicka Justyna Kasjaniuk Monika Koziołek Wojciech Wasiak
Dariusz "Koralik" Gołebiewski Justyna Kusto Monika Koziołek-Sulima WW
Dariusz Anaszko Justyna Michniuk Monika Kurzeja Wydarzenia
Dariusz Banul Justyna Straczuk Monika Kuś Władysława Wiœniewska
Dawid Jędrzejak Justyna Torbicz Mónika Lakatos Włodzimierz Kleszcz
Dawid Kobylański JW Monika Michaluk Yana Miskowa
Dawid Król Kacper Malisz Monika Modrzejewska-Świgulska ZAR
Dawid Półrolniczak Kama Dembińska Monika Sławińska Zarząd Polskiego Seminarium Etnomuzykologicznego
Denisa Kamen Rikev Monika Wolańska Zbigniew Adriański
Dieter Dziumbla Kamil Piotrowski Monika Zajšc Zbigniew Butryn
Do Diabła Kamil Rogiński MP Zbigniew Jerzy Przerembski
Dominika Domaciuk Kapela ze Wsi Warszawa Muzička Zbigniew Nasiadko
Dominika Jakubiak Karol Czajkowski Muzyk Niepoważny Zdzisław Krzyżanowski
Dorota Gębska Karol Sójko Nastia Kinzerska Zdzisław Kupisiński
Dorota Kurowska Karolina Anna Pawłowska Natalia Banaœ Zenon Gierała
Dorota Majerczyk Karolina Cicha Natalia Dymecka Zespół Folkowni
Dorota Panek Karolina Kondracka Natalia Guzak Ziutek
Dorota Wesołowska Karolina Kosior Natalia Martin Ziutek Vlepkarz
Doroteusz Fionik Kasia Dudziak Natalia Matejczuk Zofia Bernatowicz
Dragana Mirković Kasia Kapela Nina Orczyk Zofia Dąbrowska
Dymitr Harelau Kaśka Paluch Nino Sukhishvili Zofia Garganisz
dziedzictwo Romów Katarzyna Dadak-Kozicka NXN Zuzana Homolová
Edyta Geppert Katarzyna Płóciennik Oksana Tsymbaliuk Zuzanna Malisz
Eliza Bogdańska Katarzyna Stępień Olga Kozieł Zuzanna Zubek
Eliza Krawczuk Katarzyna Andrzejowska Olga Miłosz Zygmunt Sobolewski
ELJ Katarzyna Dzierzbicka Olga Siejna-Bernady Łukasz Ciemiński
Elvira Hantscho Katarzyna Gacek-Duda Olo Walicki Łukasz Fiuta
Elżbieta Michalska Katarzyna Kolbowska OPA Łukasz Hołuj
Elżbieta Adamiak Katarzyna Kraczoń Org. Łukasz Skura
Elżbieta Sieradzińska Katarzyna Lupoczyńska Organizatorzy Łukasz Smoluch
Emil Majuk Katarzyna Maćkiewicz Organizatorzy Festiwalu Folkowisko Łukasz Talarek
Emil Mihaiu Katarzyna Michalak Orkiestra œw. Mikołaja Łysa Góra