Artykuły autora: V. Ziutek

Grunwald i Wolin 2007

70 (wrzesień 2007) Autor: V. Ziutek Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

Decyzja, że pojedziemy w tym roku na Grunwald była bardzo spontaniczna - nasza bliska koleżanka jechała tam jako dziewczyna podająca wodę rycerzom i postanowiliśmy zabrać się razem z nią.

Ogrody Alamut

62 (czerwiec 2006) Autor: V. Ziutek Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

4 marca. Był to dzień "Metalmanii" w Katowicach (na którą niestety nie dałem rady pojechać) oraz zwykły, szary dzień na warszawskim Ursynowie,gdzie jednak (w Domu Sztuki) zagrały wieczorem Ogrody Alamut.

Wiosna w składzie butelek

62 (czerwiec 2006) Autor: V. Ziutek Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

Wieczorem, 9 marca, w pastelowych odcieniach czerwieni i fioletu, przybyła do warszawskiego klubu "Skład Butelek" "Wiasna krasna".Niespodziewanie dla niektórych, "wiasna" przybyła ze wschodu, nieśmiało, eterycznie, kameralnie... w postaci przedwiosennych, ledwoco rozkwitających pąków, malutkich listków i ździebełek.

W Altance w PraCoVni

62 (czerwiec 2006) Autor: V. Ziutek Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

12 marca w warszawskiej "PraCoVni" zagrała białoruska Altanka. Koncert ten nieco zaginął w ogólnobiałoruskiej zadymce tego dnia -imprezę (będącą wyrazem solidarności ze wschodnimi sąsiadami) na starówce odwiedziły tłumy, natomiast w "PraCoVni" było kameralnie.

Małanka

49 (luty 2004) Autor: V. Ziutek Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

Tegoroczna warszawska „Małanka – Noworoczna Ukraińska Hulanka”, organizowana tradycyjnie przez Wydawnictwo „Koka Records”, odbyła się 17 stycznia w Centralnym Domu Qltury przy ulic Burakowskiej.