Artykuły autora: Jacek Kleyff

Jacek Kleyff „Znalezienie”

109 (grudzień 2013) Autor: Jacek Kleyff Dział: Nowości płytowe To jest pełna wersja artykułu!Wydana ostatnio solowa płyta Jacka Kleyffa jest kompilacją zupełnie nowych piosenek artysty i nieznanych szerokiej publiczności starszych utworów. Wszystkie piosenki zostały zaaranżowane w oparciu o gitarę, mandolinę i bębny, jednak na albumie usłyszymy również saksofon, bas, fortepian, a nawet klawesyn.

Agnieszko, Bogdanie, Kasiu, Sławku!

23 (maj 1999) Autor: Jacek Kleyff Dział: Listy do redakcji To jest pełna wersja artykułu!

Mówię wam! Niechętnie to piszę, bo dużo, bardzo dużo w Waszych recenzjach ciekawych i trafnych uwag, na temat samej muzyki i jej nagłośnienia. Jedynym usprawiedliwieniem może być to, że idzie o nasz pierwszy w życiu koncert w tym miejscu, z tym akustykiem.

Reggae w WOK

22 (maj 1999) Autor: Jacek Kleyff Dział: Relacje To jest pełna wersja artykułu!

W sobotni wieczór 27 lutego od 18.00 do (wstępnie) 23.00 w Warszawskim Ośrodku Kultury przy ul. Elektoralnej miała miejsce pierwsza w tym miejscu Próba Otwarta Orkiestry Na Zdrowie, grupy związanej z Ośrodkiem Kultury Ochoty w Warszawie i znanej tamtejszym bywalcom oraz miłośnikom nurtu reggae. Szczupłość miejsca w OKO oraz żywe zainteresowanie poczynaniami zespołu zaowocowały pomysłem znalezienia "na co jakiś czas" większej sali i zorganizowania czegoś o szerszym zasięgu. Dotychczas przyjeżdżające spoza Warszawy osoby nie miały już jak wejść. Spotkania mają odbywać się w miesiące parzyste w WOK, a w pozostałe tak, jak dotąd w OKO. Wstęp 10 zł, a dla bębniących, czyli tych z instrumentami, bilety po 5 zł.