Koncert Moribaya - premiera nowej płyty

SOBOTA, 4 LUTEGO 2023 O 20:00

KONCERT MORIBAYA - PREMIERA PŁYTY SABA - Energia etno brzmień w klubie BARDZO BARDZO (Warszawa).

Zapraszamy serdecznie na koncert celebrujący wydanie trzeciego albumu zespołu Moribaya. "Saba" to trzeci i najbardziej dojrzały album w dotychczasowej karierze polsko-afrykańsko-australijsko-ukraińskiego kolektywu muzyki afrykańskiej z Warszawy.

Jeżeli nie znacie Moribayii to spodziewajcie się po tym koncercie dawki pozytywnych tanecznych endorfin, bardzo energetycznej, słonecznej muzyki, transu bębnów, egzotycznych brzmień tradycyjnych instrumentów afrykańskich i śpiewów w dialektach zachodnioafrykańskich. Koncert zespołu to prawdziwa podróż do afrykańskich źródeł rytmów.

Usuniemy stoliki, będzie dużo miejsca do tańca, także zapraszamy wszystkich. Starczy miejsca.

Po koncercie zapraszamy na taneczne afterparty. Zagra Kwazar mistrz rozruchu parkietu. Obfitość egzotycznych dźwięków, roztańczona Afryka, słoneczna Brazylia i naenergetyzowana muzyka.

19:00 - otwarcie klubu

20:00 - koncert zespołu Moribaya

22:00 - after party Kwazar

Bilety:

KONCERT

40 zł w przedsprzedaży online do nabycia na https://goout.net/pl/bilety/moribaya/bkxq/

50 zł na wejściu w dniu koncertu płatne gotówką

afterparty Kwazar wejście od 22:00 - wstęp 10 zł płatne gotówką na wejściu <dla osób, które zostały po koncercie bezpłatnie>

Na koncercie płyta SABA w formie materialnej po raz pierwszy ujrzy światło dzienne. Przed i po koncercie będzie można zakupić płytę i otrzymać podpisy od zespołu. Kupując bilet na koncert staniesz się jednocześnie po części fundatorem powstania albumu, ponieważ cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z powstaniem płyty Saba.

Moribaya to grupa o międzynarodowym składzie artystów z Polski, Australii, Burkina Faso i Ukrainy, których połączyło zamiłowanie do tradycyjnej muzyki zachodniej Afryki. Wspólna pasja stała się przyczynkiem do powstania tego multikulturowego, barwnego kolektywu.

Zespół zaraża pokładami pozytywnej energii afrykańskiego słońca i radości z grania muzyki na żywo.

Żywiołowa, transowa muzyka bębnów, piękny śpiew utalentowanej, ukraińskiej wokalistki śpiewającej w językach afrykańskich oraz wirtuozerska gra na balafonach i korze tworzą z każdego koncertu pełną wrażeń podróż do afrykańskich źródeł rytmu. Repertuar zespołu stanowią inspiracje tradycyjną muzyką z zachodniej Afryki: Burkina Faso, Gwinei, Mali i Wybrzeża Kości Słoniowej. Grupa prezentuje tradycyjne melodie i rytmy w autorskich aranżacjach, a także kompozycje własne utrzymane w tradycyjnym stylu. O charakterystycznym brzmieniu zespołu stanowi oryginalne, tradycyjne instrumentarium, takie jak afrykańskie bębny djembe i dundun, kora - afrykańska harfa, balafony, talking drum i inne, które zespół przywozi z licznych podróży do regionu Afryki Zachodniej.

W 2021 roku zespół otrzymał trzecią nagrodę na międzynarodowym konkursie Mikołajki Folkowe.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/@moribaya1738

Grupa wydała 2 płyty oraz single:

Kelen http://hyperurl.co/KelenMoribaya

Fila https://ffm.to/moribayafila

www.moribaya.pl