Bajanki Słowianki

PODARUJ SOBIE I SWOJEMU DZIECKU PRZYGODĘ ZE ŚWIATEM SŁOWIAN!

CO ZYSKUJESZ, KUPUJĄC W PRZEDSPRZEDAŻY?

Przede wszystkim pewność, że będziesz mieć swój egzemplarz książki oraz płyty w atrakcyjnej cenie wraz z darmową przesyłką.

Jeżeli tak, jak i nam, rodzima kultura i edukacja nie jest Ci obca to bądź świadom, że dokonując zakupu w przedsprzedaży wspierasz jej rozwój, a także polskie firmy.

Po dokonaniu zakupu „Bajanki Słowianki” zostaną Ci dostarczone w czerwcu tego roku. Nie czekaj i zamów „Bajanki Słowianki” już teraz! Pokaż dziecku świat naszych przodków i wzbogać jego wiedzę o rodzimej kulturze!

PRZEDSPRZEDAŻ: https://zrzutka.pl/bajanki-slowianki

TEGO NIE DA SZKOŁA

W szkole próżno szukać wyczerpujących informacji na temat słowiańskiej kultury i rodzimych wierzeń. W najlepszym przypadku Słowianie pojawiają się jako ciekawostka. Właśnie dlatego to Ty musisz zadbać o wzbogacenie świata Twojego dziecka i poszerzenie horyzontów, bo nasze korzenie sięgają bardzo głęboko, a rodzima kultura jest absolutnie piękna!

„Bajanki Słowianki” zabiorą Was w świat słowiańskiej i ludowej kultury, barwnych legend oraz oczywiście wyłaniających się z mroku przeszłości słowiańskich demonów. Istoty te łypiąc ślepiami czasami sieją zamęt, a czasami wyciągają swoje szpony aby… pomóc.

UCZYMY I BAWIMY!

Dokładnie tak! Bo słowiański świat nie był czarno-biały, a dobro i zło podążały czasami w parze. „Bajanki Słowianki” to nie tylko pozycja, którą powinien mieć każdy świadomie edukujący swoje dziecko rodzic, ale przede wszystkim to wspaniała literacka zabawa dla najmłodszych!

CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE I AUDIOBOOKU?

  1. Trzydzieści trzy rozwijające i wspaniale skonstruowane rymowanki o kulturze Słowian oraz folklorze.

  2. Piękną grafikę, która ozdobi każdą półkę i stanie się dumną częścią kolekcji książek oraz płyt.

  3. Wyjątkową, klimatyczną muzykę, która specjalnie została skomponowana dla naszego słuchowiska.

  4. Wiedzę czerpiącą ze źródeł naukowych, przedstawioną w przystępny i interesujący sposób.

RYMUJEMY O SŁOWIAŃSZCZYŹNIE

Prezentowana publikacja to zbiór zabawnych i edukujących rymowanek skierowanych nie tylko do dzieci, ale również do dorosłych! Pytasz się jak to możliwe? Przekonaj się sam, kupując „Bajanki Słowianki”!

O Słowiańszczyźnie tekstem opowiada znana i ceniona pisarka Magdalena Zawadzka-Sołtysek, która swoje literackie umiejętności zaprezentowała m.in. w serii „Ślady Leszego” a także „Gra bogów”, „Saga jesionu”, „Isa, córka Wiatru”, „Grobla olbrzyma” oraz „Trollscy”.

NIE TYLKO TEKSTEM…

bo również obrazem przedstawiamy słowiański świat. Ten, barwny i piękny, wzbogaci waszą literacką półkę w domu. Grafika przypadła w wykonaniu Marcinowi Adamskiemu, absolwentowi Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. I wiecie co? To był strzał w dziesiątkę!

Marcin pracował m.in. przy projektowaniu ilustracji do gier planszowych, tj. Stworze i Monopoly.

… A TAKŻE MUZYKĄ!

Cóż nie wprowadza nastroju tak, jak przygaszone światło i klimatyczna muzyka? O niej również nie zapomnieliśmy i zadbaliśmy, aby była wyjątkowa! Mehehe to etnoambientowy duet, który niczym strzyga posiada dwa bijące serca: Helenę Matuszewskę (Same Suki, InFidelis) oraz Basię Songin (Sutari).

W PODRÓŻY PRZYDA SIĘ PRZEWODNIK

Do roli przewodnika zaprosiliśmy aktora filmowego i teatralnego Wojciecha Żołądkowicza. Głębokiego i ciepłego głosu Wojtka nie sposób zapomnieć, dlatego jeżeli jeszcze go nie poznaliście, sięgnijcie po inne projekty w jego lektorskim wykonaniu jak np. ,,Drzewo”.

O WYDAWCY

NINE REALMS to producent audiobooków i słuchowisk oraz wydawca książek.

 Wiosną zeszłego roku na rynku wydawniczym ukazało się słuchowisko pt. „Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści” zrealizowane na podstawie książki Łukasza Wierzbickiego. Udział w nim wzięli między innymi: Wojciech Żołądkowicz, Piotr Fronczewski, Mariusz Bonaszewski oraz Adam Bauman. W 2020 roku wyprodukowaliśmy dźwiękową wersję najnowszej książki Magdaleny Sprenger pt. „Paskuda” oraz dwa audiobooki z serii „Ślady Leszego”, książek osadzonych w świecie dawnych Słowian autorstwa Magdaleny Zawadzkiej-Sołtysek.