Wild Hunt Live

Percival: „Wild Hunt Live” na dwóch letnich koncertach

Na wyjątkowe widowisko grupy zapraszamy do Warszawy i Krakowa.

Zespół Percival powstał w 1999 roku i jest niezaprzeczalnie legendą polskiej sceny folkowej. „Wild Hunt Live” to nazwa koncertowego programu grupy, podczas którego wykonywana jest na żywo muzyka wykorzystana w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

Dwa takie występy, w pełnej audiowizualnej odsłonie, zobaczymy kolejno: 7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja, a następnie 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku.

Wydarzenia FB:
WARSZAWA: https://www.facebook.com/events/3581857575373326
KRAKÓW: https://www.facebook.com/events/4345453102152000

Bilety:
WARSZAWA: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/percival
KRAKÓW: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/percival-2

PERCIVAL (Polska) słowiański folk:

„Wild Hunt Live” to projekt założycieli zespołu Percival, Katarzyny Bromirskiej i Mikołaja Rybackiego, który powstał, gdy pojawiło się zlecenie uczestnictwa przy przygotowaniu muzyki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Jak wiadomo, gra okazała się światowym przebojem, a tym samym twórczość Percivala obiegła cały świat. 

Na samym udostępnieniu już powstałej muzyki i nagraniu nowych utworów skomponowanych przez Marcina Przybyłowicza się nie skończyło. Muzycy Percival stworzyli imponujący spektakl do utworów, które zostały wykorzystane w "Wiedźminie 3". Koncerty odbywają się pod szyldem "Wild Hunt Live", a w ich trakcie poza muzyką fani mają okazję zobaczyć chociażby popisy taneczne w wykonaniu Teatru AVATAR z Legnicy, na tle scenografii kojarzącej się z grą i w pięknych strojach odpowiadających jej klimatowi, specjalne wizualizacje oraz materiały wideo, które poza koncertami nie były publikowane (materiały nie publikowane są własnością zespołu Percival). A to wszystko przepięknie iluminowane. Percival stworzył coś, co w równym stopniu zafascynuje maniaka gier i miłośnika folku najwyższej próby. Świadczą o tym choćby recenzje ze spektakli/koncertów, które Percival już miał okazję zaprezentować.

https://percival.pl/
https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
https://www.youtube.com/watch?v=64R2Lcuui3U

 

Dział: