Targi Produktów Regionalnych

XIII EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH 2022 r.

Z każdą kolejną edycją, Targi stają się coraz bardziej rozpoznawalne i znaczące. Zróżnicowana oferta programowa trafia do szerokiego grona odbiorców, zarówno przyjezdnych jak i miejscowych. Pozwala nie tylko ujrzeć oferowane produkty, doświadczyć ich, ale także zrozumieć w jaki sposób powstają. Innymi słowy każdy znajdzie coś dla siebie!

Na Europejskich Targach Produktów Regionalnych spotkać można wybitnych gości: Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników, rekomendowanych kucharzy karczm podhalańskich, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionych miast i powiatów. Wyjątkowi goście chętnie prezentują swoje umiejętności, a także dzielą się własnym doświadczeniem, co sprawia, że Targi są miejscem pełnym atrakcji, otwartym na dyskusje i wymianę wiedzy.

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury jako organizator, szczególną uwagę przykłada na promowanie żywności certyfikowanej, która stanowi swoistą ikonę danego regionu. Podczas Targów odbywa się Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich. Poprzedza go barwny korowód, w którym uczestniczą delegacje władz samorządowych, bacowie, zaproszeni goście i każdy kto tylko zapragnie się przyłączyć.

Będziemy dla was na Górnej Równi Krupowej w dniach 11 – 15 sierpnia 2022r.

Więcej informacji, szczegółowy program: www.produkty-regionalne.euhttps://www.facebook.com/ETPRzakopane/