RUNFORREST

Melancholijne aranżacje, mnóstwo przepięknych dźwięków, nietuzinkowy, dojrzały głos, blask świec i lampka wina. Taki wieczór, po raz kolejny, zapewni nam Kultura za Miedzą w Pałacu Rusinów w sobotę 18.01.2020. W drugiej edycji cyklu Muzyczne Tchnienie wystąpi krakowski artysta RUNFORREST, który tym razem zabierze nas w muzyczną podróż w towarzystwie gitary i wiolonczeli.

Przed koncertem będziemy mieli również okazję spotkania się ze Sławomirem Burkatem, podróżnikiem z Białki Tatrzańskiej, który opowie i pokaże nam arcyciekawe slajdy ze swojej ostatniej wyprawy w pakistańską część masywu górskiego Karakorum.

Data: sobota 18.01.2020. Start: godzina 19:00. Adres: Pałac Rusinów, Rusinów ul. Opoczyńska 2. Link do wydarzenia poniżej. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów (info w wydarzeniu), gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona. Cena biletu - 30 zł. Możliwość noclegów w pałacu.

Event - https://facebook.com/events/481814122469653/?ti=cl

Fanpage Kultura za Miedzą - https://www.facebook.com/kulturazamiedza/

Niezależnie od tego, czy to kameralne, akustyczne występy w nietypowych klubach, czy wszechstronne, pełne looperów sety, RUNFORREST zawsze wytwarza atmosferę niezwykle intymnego przeżycia. Każdy, słuchając jego koncertów, może poczuć się jak gdyby przebywał z artystą sam na sam, i wsłuchać się w jego opowieści. Ten młody songwriter z Krakowa zdążył zachwycić już publiczność podczas koncertów w najbardziej nietypowych miejscach, jak sklep z ubraniami czy zielony dziedziniec kamienicy w Krakowie, świetnie radzi sobie także na największych scenach.

Jego debiutancka EP-ka spotkała się z bardzo przychylną opinią krytyków, sam Piotr Stelmach z radiowej Trójki nazwał ją „jednym z najciekawszych polskich wydawnictw 2017 roku”. Od czasu jej wydania, runforresta można było zobaczyć na największych polskich festiwalach, jak Festiwal FAMA, OFF Festival 2018, Czad Festiwal, Enea Spring Break Festival, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, czy choćby Krakowskie Wianki. Jak sam mówi, dużą przyjemność sprawia mu też występowanie przed innymi artystami, do tej pory miał okazję supportować takie nazwiska jak np. Mani Orrason (IS), Ben Caplan (CA), Public Service Broadcasting (UK), jeszcze w 2017 roku, na samym początku swojej kariery, wystąpił też przed Kortezem w wyprzedanym krakowskim Klubie Studio.

Piosenki runforresta to niezwykłe szczere, osobiste opowieści, z którymi utożsamia się niejedno złamane serce. Każdy, kto sięga po jego twórczość, nigdy nie zapomina już o krakowskim artyście. ZAPRASZAMY!!!

https://www.youtube.com/watch?v=u7_x_cq-oog&list=RDn6FJ90vWFI8&index=12