Muzyczna kuchnia Och - Kapela Hanki Wójciak

Serdecznie zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu "Muzyczna kuchnia Och" w Sali Akustycznej przy Restauracji Och w Ochotnicy Dolnej. Łączymy to, na czym znamy się najlepiej - dawne potrawy gorczańskich górali - z muzyką, tym razem zagra Kapela Hanki Wójciak

CO: koncert Kapela Hanki Wójciak - Zespół w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och".
KIEDY: 08.02 (sobota) godz.19.00
GDZIE: Ochotnica Dolna Restauracja Och
BILETY: 90 PLN rezerwacje / 110 PLN w dniu wydarzenia (uwaga: w cenie biletu zawarty jest poczęstunek kuchni regionalnej w formie szwedzkiego stołu).
MENU:
*Grochówka z kluskami z tartych ziemniaków
*Pierogi z marynowanym pstrągiem
*Golonka na liściach kapusty
*Warzywa pieczone
*nasz słodki wypiek
*nasz chleb, smalec, bryndza

REZERWACJE miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl lub na stronie:
http://promocje.jarmarkpodhalanski.pl/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/504802406797569/

Kapela Hanki Wójciak - zespół powstały w Krakowie, grający muzykę z pogranicza world music i folku.W muzyce zespołu słychać echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy, wokalną improwizację w rejestrze gwizdkowym. Prostota i powtarzalność motywów przeplata się tutaj z improwizacją, spokój z dzikością, radość ze smutkiem. To muzyka w swym założeniu bliska ziemi, ludyczna, taneczna i transowa zarazem. Teksty Hanki Wójciak opisują współczesny świat, ale zawarte w nich archaizmy, słowa zaczerpnięte z góralskiej gwary przydają piosenkom baśniowości i ludowości.

Kanał na YT:
https://www.youtube.com/channel/UCRV9flFPJEr-Q5VMnY4kEIg

Dział: