Lublin Blues Session

Tegoroczna – 10. edycja Lublin Blues Session odbędzie się w dniach 02.-03.10.2020r. w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie. Koncerty, ze względów epidemiologicznych, będą miały charakter kameralny z ograniczoną liczbą widzów.
----------------------------------------------------------------------------
W piątek koncerty rozpocznie wokalista, kompozytor i animator bluesowych wydarzeń w Lublinie – Adam Bartoś, który zagra ze swoim zespołem premierowe utwory. Następnie usłyszymy projekt „Gary Moore Tribute Band”, mający w swoim repertuarze najbardziej znane utwory brytyjskiego gitarzysty – Gary Moore’a. W zespole wystąpi syn legendarnego muzyka – Jack Moore.

Drugiego dnia, w sobotę, rozpoczniemy koncertem „American Folk Blues Project” w skład którego wchodzą: Magda ‘Magic’ Piskorczyk – wielokrotnie nagradzana wokalistka i multiinstrumentalistka; oraz Jędrzej Kubiak – gitarzysta specjalizujący się w instrumentach rezofonicznych. Tegoroczną edycję zakończymy koncertem tria jednego z najlepszych w Polsce gitarzystów bluesowo-jazzowych – Grzegorza Kapołki.

Przeczytaj więcej o Wykonawcach Lublin Blues Session 2020: http://scenabluesowa.lublin.pl/lublin-blues-session-2020-wykonawcy/

Wydarzenie poprowadzi znany lubelskiej publiczności muzyk – Łukasz Jemioła.

W ramach części edukacyjnej, tegorocznej edycji projektu odbędą się warsztaty i prezentacje filmów na których swoją wiedzą muzyczną podzieli się Jędrzej Kubiak.
----------------------------------------------------------------------------
Organizatorem Lublin Blues Session jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina. Partnerem tegorocznej edycji jest Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Patroni medialni: Scenabluesowalublin, Pismo Folkowe, Twój Blues, TVP 3 Lublin, Dziennik Wschodni, Radio Lublin, Radio Centrum.

Sponsorem branżowym jest Sklep muzyczny Quena.

----------------------------------------------------------------------------
Bilety

Bilet jednodniowy:
2.10. – piątek: 40 zł. (przedsprzedaż) / 50 zł. (w dniu koncertu)

Bilet jednodniowy:
3.10. – sobota 30 zł. (przedsprzedaż) / 40 zł. (w dniu koncertu)

Karnet na dwa dni:
2-3.10. – 60 zł. (przedsprzedaż) / 70 zł. (w dniu koncertu)

Do nabycia:

Sprzedaż online: https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/lublin-blues-session/

Sprzedaż stacjonarna:
w dniach 15.09. – 01.10. w sklepie muzycznym Quena, ul. Kiepury 5B;
w dniu koncertu 02-03.10. od. g. 18:00 w ACK UMCS „Chatka Żaka”

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy, który będzie udostępniony razem ze sprzedażą biletów. W dniu uczestnictwa w koncercie konieczne jest wypełnienie oświadczenia dt. Covid-19.

Zapraszamy !!