Kolorowe Jarmarki - Festiwal Przedmiotów Pięknych

Listopad często kojarzy się deszczem, krótkimi dniami i chandrą. Mamy na to radę! Pokoloruj z nami listopad w weekend 26-27 listopada, na Festiwalu Przedmiotów Pięknych „Kolorowe Jarmarki” w Lublinie.

Twórczo i oryginalnie

Samodzielnie wykonane pudełko w stylu frech vintage? Taca w stylu shabby chic? A może personalizowana ramka na zdjęcia czy bawełniana torba? Strefa warsztatów i pokazów to idealne miejsce dla osób, które chciałyby obudzić swoją kreatywność lub po prostu spędzić twórczo weekend z rodziną. Dla najmłodszych szykujemy bezpłatną strefę gier i zabaw.

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy kochają rękodzieło oraz przedmioty wykonane z pasją przez artystów i rzemieślników. Pojawią się obrazy, rzeźby, wyroby drewniane i ceramiczne, tradycyjne koronki, biżuteria oraz inne artystyczne wyroby. Swój asortyment zaprezentują także producenci artykułów do tworzenia rękodzieła.

Świąteczny drobiazg dla każdego

Koniec listopada to idealny czas na pierwsze mikołajkowo-świąteczne zakupy. Nic nie cieszy tak jak własnoręcznie wykonane drobiazgi. W strefie prezentów i ozdób świątecznych dostaniesz haftowane bombki, kartki świąteczne, zabawki drewniane, ręcznie robioną biżuterię, bibeloty z ceramiki, ręcznie wyszywaną odzież.

Podróż kulinarno-regionalna

Festiwal to także czas na smakowanie wyrobów przygotowanych na bazie produktów naturalnych i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Na stoiskach wystawców pojawią się miody, wędliny, sery, wina domowej produkcji, oleje, słodycze
i inne przysmaki z różnych regionów.

Co więcej! W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych (www.targipiw.lublin.pl), które zadebiutowały w tamtym roku i już zyskały miano największej piwnej imprezy w Lublinie. Targi to kilkadziesiąt browarów z Polski i zagranicy oraz ogromny wybór piw, których nie znajdziesz w sklepie.

CZAS I MIEJSCE:

Sobota 26.11.2016, godz. 12:00-20:00

Niedziela 27.11.2016, godz. 10:00-17:00

Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin; Hala: C

BILETY:

Wielokrotnego wstępu jednego dnia – 5 zł

Bilety upoważniają do wstępu na Festiwal Kolorowe Jarmarki oraz Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych.

SZCZEGÓŁY:

www.kolorowejarmarki.targi.lublin.pl