Shannon

Green Hypnosis

„Green Hypnosis” jest czwartą płytą olsztyńskiego Shannona. Ta muzyczna wyprawa do zielonej krainy zawiera dwanaście utworów muzycznych (65 min.). Zespołowi udało się wyjść poza swą dotychczasową stylistykę muzyczną, jednak jego charakterystyczne brzmienie pozostało.

Płyta jest efektem dwuletniej pracy w nowym składzie i prezentuje obecną świadomość muzyczną kapeli. Na krążku pojawiają się już nie tylko elementy bezpośrednio związane z muzyką celtycką, ale między innymi motywy bałkańskie. Wszystko to zagrane na ciekawym instrumentarium – skrzypce, low whistle, highland bagpipes, uilleann pipes, bouzouki, gitara elektryczna i basowa, kontrabas, bodhran oraz perkusja.Dystrybucja: www.shannon.art.pl, www.soliton.pl
Skrót artykułu: „Green Hypnosis” jest czwartą płytą olsztyńskiego Shannona. Ta muzyczna wyprawa do zielonej krainy zawiera dwanaście utworów muzycznych (65 min.). Zespołowi udało się wyjść poza swą dotychczasową stylistykę muzyczną, jednak jego charakterystyczne brzmienie pozostało.

Dodaj komentarz!