Hati

Zero coma zero

Hati to projekt muzyczny bazujący na brzmieniu akustycznym. Jedną z przewodnich idei płyty "Zero coma zero" jest wykorzystanie instrumentów z odzysku - przedmiotów wyrzuconych na śmietnik, które niekoniecznie przeznaczone są do tworzenia muzyki. Słychać tu również instrumenty etniczne.

Muzykę Hati cechuje zwrócenie szczególnej uwagi na barwę dźwiękową i rytm, minimalizm form oraz transowość. Jej istotą nie są konkretne dokonania, lecz nieustanne działanie. Muzycy poszukują tożsamości w przekonaniu, że najbardziej odpowiednia na tej drodze jest integracja pozytywnych wzorów istniejących w wymiarze czasowym i przestrzennym. Szukają muzyki uniwersalnej, a nie tej wyrażającej jakiś prywatny świat.

Dystrybucja:
Dystrybucja: Jarosław Szeliga;
P.O. Box 9, 66-440 Skwierzyna;
tel.: (0-95) 717 10 58; Dystrybucja:
xjarecki@poczta.onet.pl http://www.nefryt.serpent.pl

Miejsca sprzedaży

Numer ukazał się dzięki:


Skrót artykułu: Hati to projekt muzyczny bazujący na brzmieniu akustycznym. Jedną z przewodnich idei płyty "Zero coma zero" jest wykorzystanie instrumentów z odzysku - przedmiotów wyrzuconych na śmietnik, które niekoniecznie przeznaczone są do tworzenia muzyki. Słychać tu również instrumenty etniczne.

Miejsca sprzedaży

Numer ukazał się dzięki:


Autor: 

Dodaj komentarz!